Ouderportaal

Het Team

Directie

Evelyne Derks 
Directeur
Tel.: 010 284 74 84

Evelyne.Derks@rvko.nl        

Petra Verheij
Adjunct directeur
Tel.: 010 284 74 84
                        Petra.Verheij@rvko.nl


Groepsleerkrachten 1-2

Désirée Ruigrok 
Leerkracht groep 1-2 A
T. 010 284 74 84
                                    Desiree.Ruigrok@rvko.nl        

Karin Peperkamp
Leerkracht groep 1-2 B
T. 010 284 74 84
           
Karin.Peperkamp@rvko.nl
           

Linda Brasser
Leerkracht groep 1-2 B
T. 010 284 74 84
            Linda.Brasser@rvko.nl
                    

Lydia Brokhus
Leerkracht 1-2 C
T. 010 2847484

Lydia.Brockhus@rvko.nl 

Jolanda Koot-Castenie 
Leerkracht groep 1-2 C
T. 010 284 74 84

 Jolanda.Castenie@rvko.nl

Hannie Brands-Aarden 
Leerkracht groep 1-2 D
T. 010 284 74 84
          Hendrika.Aarden@rvko.nl

Quirien de Hoorn-Graveland
Leerkracht groep 1-2 D
T. 010 284 74 84

Quirien.Graveland@rvko.nl

 Seyda Chakioglou
 Leerkracht groep 1-2 E
 T. 010 2847484

Seyda.Chakioglou@rvko.nl
                     

Groepsleerkrachten 3-4

                                     Larissa van den Berg
Leerkracht groep 3-4 A
T 010 284 74 84
                        Larissa.vandenberg@rvko.nl
 
Martine Rijke
Leerkracht groep 3-4 A
T 010 284 74 84

Martine.Busse@rvko.nl
Cobi de Ligt-van de Graaf
Leerkracht groep 3-4 B
T. 010 284 74 84
                        Cobi.vandeGraaf@rvko.nl
                  

Sandra van Oers
Leerkracht groep 3-4 C
T. 010 284 74 84

Sandra.vanoers@rvko.nl

Jennifer Boekhout-Kraaijeveld
Leerkracht groep 3-4 D
T. 010 284 74 84

Jennifer.Boekhout@rvko.nl



Groepsleerkrachten 5-6

Ellen van Driel-Poot
Leerkracht groep 5-6 A
T. 010 284 74 84

Ellen.Poot@rvko.nl

Thijs Mooij
Leerkracht groep 5-6 A
T. 010 284 74 84

Thijs.Mooij@rvko.nl

                

Shiranou Burger
Leerkracht groep 5-6 B
T. 010 284 74 84

Shiranou.Burger@rvko.nl

Linda Voorwinde
Leerkracht groep 5-6 C
T. 010 284 74 84

Linda.Voorwinde@rvko.nl

Nico Bal
Leerkracht groep 5-6 C
T. 010 284 74 84

Nico.Bal@rvko.nl

Groepsleerkrachten 7-8

Martine Moll 
Leerkracht groep 7-8 A
T. 010 284 74 84
            Martine.Moll@rvko.nl
     

Sanne Simao
Leerkracht groep 7-8 A
T. 010 284 74 84
            Sanne.Simao@rvko.nl
           

Christel Buitendijk
Leerkracht groep 7-8 B
T. 010 284 74 84

Christel.Buitendijk@rvko.nl

Robin Nijssen
Leerkracht groep 7-8 C
T. 010 284 74 84

Robin.Nijssen@rvko.nl

Intern begeleiders

   

Angelina Kalkman
Intern begeleider onderbouw
T. 010 284 74 84
                        Angelina.vannoort@rvko.nl
 

Jacqueline Jumelet 
Intern begeleider bovenbouw
T. 010 284 74 84
                        Jacqueline.Jumelet@rvko.nl
           

 Martine Moll
Intern begeleider 
groepen 7-8
T. 010 284 74 84

Martine.Moll@rvko.nl
   









 

 

vakleerkracht bewegingsonderwijs

Tanya Schaap
Vakleerkracht bewegingsonderwijs
T. 010 284 74 84

Tanya.Schaap@rvko.nl

  Vincent van den Haak
Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Vincent.vandenhaak@rvko.nl

 

Ontwerp | HFCM onderwijs Realisatie | web2work