Het Team

Directie

Evelyne Derks 
Directeur
Tel.: 010 284 74 84

Evelyne.Derks@rvko.nl        

Petra Verheij
Adjunct directeur
Tel.: 010 284 74 84
                        Petra.Verheij@rvko.nl


Groepsleerkrachten 1-2

Désirée Ruigrok 
Leerkracht groep 1-2 A
T. 010 284 74 84
                                    Desire.Ruigrok@rvko.nl        
Isle Preller
Leerkracht groep 1-2 A
T. 010 284 74 84
                                    Nico.Bal@rvko.nl

Karin Peperkamp
Leerkracht groep 1-2 B
T. 010 284 74 84
           
Karin.Peperkamp@rvko.nl
           

Linda Brasser
Leerkracht groep 1-2 B
T. 010 284 74 84
            Linda.Brasser@rvko.nl

Vroni Jacobs-Schreur 
Leerkracht groep 1-2 C
T. 010 284 74 84

Veronica.Schruer@rvko.nl

Jolanda Koot-Castenie 
Leerkracht groep 1-2 C
T. 010 284 74 84

            Jolanda.Castenie@rvko.nl

Hannie Brands-Aarden 
Leerkracht groep 1-2 D
T. 010 284 74 84

            Hendrika.Aarden@rvko.nl

Quirien de Hoorn-Graveland
Leerkracht groep 1-2 D
T. 010 284 74 84

Quirien.Graveland@rvko.nl



Groepsleerkrachten 3-4

Christel Buitendijk 
Leerkracht groep 3-4 A
T 010 284 74 84
                        Christel.Buitendijk@rvko.nl
Cobi de Ligt-van de Graaf
Leerkracht groep 3-4 B
T. 010 284 74 84
                        Cobi.vandeGraaf@rvko.nl

Ellen Bollen
Leerkracht groep 3-4 C
T. 010 284 74 84

Ellen.Bollen@rvko.nl

Jennifer Boekhout-Kraaijeveld
Leerkracht groep 3-4 D
T. 010 284 74 84

            Jennifer.Boekhout@rvko.nl

Linda Brasser
Leerkracht groep 1-2 B
T. 010 284 74 84
Linda.Brasser@rvko.nl

Groepsleerkrachten 5-6

Ellen van Driel-Poot
Leerkracht groep 5-6 A
T. 010 284 74 84

Ellen.Poot@rvko.nl

Thijs Mooij
Leerkracht groep 5-6 A
T. 010 284 74 84

Thijs.Mooij@rvko.nl

Robin Nijssen
Leerkracht groep 5-6 B
T. 010 284 74 84

Robin.Nijssen@rvko.nl

Wieke van der Kooi
Leerkracht groep 5-6 B
T. 010 284 74 84
           Wieke.vanderKooi@rvko.nl

Linda Voorwinde
Leerkracht groep 5-6 C
T. 010 284 74 84

Linda.Voorwinde@rvko.nl

Nico Bal
Leerkracht groep 5-6 C
T. 010 284 74 84
Nico.Bal@rvko.nl

Groepsleerkrachten 7-8

Martine Moll 
Leerkracht groep 7-8 A
T. 010 284 74 84

            Martine.Moll@rvko.nl
     

Sanne Simao
Leerkracht groep 7-8 A
T. 010 284 74 84

            Sanne.Simao@rvko.nl
           

Seyda Shakioglou
Leerkracht groep7-8 B
T. 010 284 74 84

Seyda.Chakioglou@rvko.nl

 

Intern begeleiders

Judith Kamp 
Intern begeleider onderbouw
T. 010 284 74 84
                        Judith.Kamp@rvko.nl
           

Jacqueline Jumelet 
Intern begeleider bovenbouw
T. 010 284 74 84
                        Jacqueline.Jumelet@rvko.nl
           









 

 

vakleerkracht bewegingsonderwijs

Tanya Schaap
Vakleerkracht bewegingsonderwijs
T. 010 284 74 84

Tanya.Schaap@rvko.nl






 

 

Ontwerp | HFCM onderwijs Realisatie | web2work