Ouderportaal

Het Team

Schoolleider

Evelyne Derks 
Directeur
Tel.: 010 284 74 84

Evelyne.Derks@rvko.nl        


Interne Begeleiding

Martine Moll, Intern Begeleider groepen 5-8
Martine.Moll@rvko.nl

Angelina Kalkman-van Noort, Intern Begeleider groepen 1-4
Angelina.vanNoort@montessorischoolcapelle.nl

Groepsleerkrachten 1-2

1-2A
Dorieke Schuurmans & Désirée Ruigrok
Dorieke.schuurmans@rvko.nl
Desiree.ruigrok@rvko.nl    


1-2B
Linda Brasser & Karin Peperkamp 
Linda.Brasser@rvko.nl
Karin.Peperkamp@rvko.nl    


1-2C
Samashti Bicker & Lydia Brockhus 
Samashti.Bicker@rvko.nl
Lydia.Brockhus@rvko.nl    

1-2D
 
Cynthia Delgado & Quirien de Horn  
Cynthia.Delgado@rvko.nl
Quirien.Graveland@rvko.nl    

1-2E 
Charlotte Hagen & Mahalia Pascoa

Charlotte.Hagen@rvko.nl

Mahalia.Pascoa@rvko.nl    

Groepsleerkrachten 3-4
3-4A

Martine de Rijke & Larissa van den Berg
Martine.Busse@rvko.nl
Larissa.vandenberg@rvko.nl  

3-4B

Cobi de Ligt & Susanna de Bruin
Cobi.vandeGraaf@rvko.nl  
Susanna.deBruin@rvko.nl

3-4C

Martine de Rijke & Sandra van Oers

Martine.Busse@rvko.nl
Sandra.vanoers@rvko.nl  

3-4D

Jennifer Boekhout
Jennifer.Boekhout@rvko.nl

Groepsleerkrachten 5-6

5-6A

Thijs Mooij
Thijs.Mooij@rvko.nl

5-6B

Frans Ververs
Frans.Ververs@rvko.nl

5-6C

Linda Voorwinde & Nico Bal
Linda.Voorwinde@rvko.nl
Nico.Bal@rvko.nl  

5-6D

Priscilla Rüter
Priscilla.Ruter@rvko.nl

Groepsleerkrachten 7-8
7-8A

Jeffrey Verweij
Jeffrey.Verweij@rvko.nl

7-8B

Christel Buitendijk
Christel.Buitendijk@rvko.nl

Vakleerkrachten Gym

Tanya Schaap & Vincent van den Haak
Tanya.Schaap@rvko.nl
Vincent.vandenHaak@rvko.nl

Log in Ontwerp | HFCM onderwijs Realisatie | web2work